Artcard zaproszenia ślubne, tanie zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne, nowoczesne zaproszenia ślubne, ażurowe zaproszenia ślubne, złocone zaproszenia ślubne, klasyczne zaproszenia ślubne, zaproszenia  ślubne glamour

Informacje

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak przesłać dane do personalizacji produktów

Dane do zaproszeń, winietek i innych produktów, wymagających przesłania listy lub dłuższej treści najlepiej podać w formularzu, dostępnym w opisie produktu lub (jeśli komuś wygodniej ) bezpośrednio na maila kontakt@artcard.pl

TAK cały tekst jest dowolny, można zmienić formę, układ, wiersz, piktogramy, czcionkę. 

Przykłady i inspiracje możesz podejrzeć w zakładce STREFA KLIENTA

TAK personalizacja gości jest w cenie zaproszenia przy zakupie powyżej 20 szt. 

Zawiadomienia to zaproszenia na sam ślub. Standardowo usuwamy informację o przyjęciu, informację z potwierdzeniem przybycia oraz piktogramy. Projekt zawiadomień jest gratis.

TAK można zamówić zaproszenia w innym języku po wykupieniu Projektu Usługi Specjalnej 

Nasz Czas realizacji  uzależniony jest od ilości aktualnych zamówień. Zazwyczaj w sezonie wynosi do 10 dni roboczych. Poza sezonem realizacja ekspresowa czyli 3-5 dni roboczych możliwa jest bez dodatkowych opłat. Czas realizacji liczy się od dnia akceptacji projektu i wpłaty.

Przybliżony czas wykonania zamówienia możemy podać Państwu przed zakupem.

Czas dostawy
Całkowity czas dostawy realizowany przez firmy kurierskie i Paczkomaty wynosi do 2 dni roboczych.

Sumując: na całkowity termin otrzymania paczki liczy się Nasz czas realizacji + Czas dostawy

Jeśli chcesz otrzymać produkty szybciej niż w standardowym czasie, możesz wykupić opcję EXPRES (30% wartości zamówienia) + koszt przesyłki paczkomatem podczas wyboru ocji dostawy w koszyku

(nie dotyczy próbek z przykładowymi danymi i produktów gotowych nie wymagających tworzenia projektu – te wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia zamówienia)

Domówienie zaproszeń odbywa się poprzez wybór opcji (na stronie twojego wzoru) domawiam zaproszenia.

Nie musisz przesyłać ponownie danych, gdyż mamy już twój projekt, podaj ewentualne zmiany lub pozycje do personalizacji gości.

Minimalna ilość domawianych zaproszeń bez dodatkowej opłaty wynosi 20szt. Za mniejszą ilość doliczamy koszt nieekonomicznego nakładu (zużycie materiałów, maszyn, czas na realizację)

Do każdego wzoru zaproszeń wykonamy dodatki w tym samym stylu graficznym i z użyciem tych samych materiałów. Nie zawsze zdjęcia poglądowe są na stronie ale nie znaczy to że nie możemy zrealizować zamówienia.

Szukaj produktów
Zobacz produkty
Nowość!
Od:
4,20 
/szt.